Viper meeting #6 - april 2020

Viper meeting #6 - april 2020

Het jaar 2019 is een jaar waarin veel gebeurd is. Diverse meetings en evenementen, het door ontwikkelen van onze website, een eigen logo en de uitgave van persoonlijke, gegraveerde pennen. Al met al een mooi jaar dus.
Dit betekend niet dat we in 2020 helemaal niks gaan doen. Het tegengestelde is waar. Zo staat er in mei al een Europese Viper-meeting in Frankrijk gepland. Wij willen echter ook graag met onze eigen club blijven afspreken, en daarom zijn we verheugd om te kunnen melden dat er een nieuwe Viper-meeting (#6) gepland staat! <update d.d. 22-01-2020>

Op zondag 26 april 2020 gaat deze Viper-meeting plaatsvinden. Deze keer gaan we de regio van Spaarnwoude verkennen. Onze leden Jury en Victor nemens ons mee om hun omgeving te leren kennen. Hiervoor hebben zij een mooie rij-route in gedachten, een mooie lunchlocatie en een leuke optionele activiteit (karten). De exacte details worden aan de deelnemers (op een later moment) bekend gemaakt.

Dus reserveer deze dag in je agenda en geef je op om met jouw Viper mee te doen. Opgeven doe je door een email te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., met onderwerp 'Viper meeting april 2020'. Mocht je nog niet zeker weten of je kan komen, maar wil je eigenlijk wel? Ook dan willen wij dit graag weten i.v.m. de noodzakelijke reservering bij o.a. de lunchlocatie.

Zoals jullie van ons gewend zijn, is deelname volledig gratis. Uiteraard zullen de lunch en dergelijke wel voor eigen rekening zijn. Omdat we een relatief grote groep verwachten hebben we de lunch en het karten al vastgelegd. Hierdoor zijn deze kosten al bekend; De lunch kost €17,50pp en het karten (optioneel) €15,50pp.

We zien jullie graag weer verschijnen!!
En voor diegene die meegedaan hebben met de sponsor-actie en hun persoonlijke, gegraveerde pen nog niet hebben opgehaald: Dit is een mooi moment om deze in ontvangst te nemen!

We horen graag van jullie en laten  we weer veel cilinders bij elkaar krijgen voor deze mooie dag!

tags:

Agenda

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Newsflash

Ook deze 10e Viper-meeting was weer een groot succes.
Tijdens deze meeting hebben 8 Vipers meegereden. Helaas waren er namelijk 2 wegens ziekte afgemeld.
We zijn de tourtocht begonnen bij Kasteel Doenrade.

Lees meer...

Popup Gallery

team1
team2
team3
team4
team5
team6
team7
team8
team9
Back to Top