Organisator volgende meeting gezocht

Organisator volgende meeting gezocht

Voor de meeting van volgend jaar zijn we opzoek naar een club-lid die de organisatie hiervan op zich wil nemen en ons de mooie stukjes weg uit zijn/haar regio wil laten zien. In het vervolg van dit bericht staat toegelicht wat je hierbij kunt verwachten.

Zoals jullie wellicht meegekregen hebben was ook onze 6e Viper-meeting, in de regio Spaarnwoude, weer een groot succes. We hebben een mooie route gereden, lekker geluncht en de race-beesten onder ons hebben nog een aantal rondes met een kart de kartbaan onveilig gemaakt. Al met al weer een groot succes.
Deze keer was de meeting georganiseerd door onze leden Jury en Victor. Bedankt voor jullie inzet, zonder jullie was het nooit zo’n groot succes geweest!

We proberen met de club minimaal 1x per jaar een meeting te organiseren. Om te zorgen dat we door de hele Benelux rijden, vragen we onze leden om deze meetingen te organiseren. Deze zijn dan bij hun zelf in de regio, want wie kan de regio beter dan diegenen die er zelf wonen .

Wat komt er kijken bij het organiseren van zo’n meeting?
Dit lijkt misschien heel wat, maar het valt best mee. Bovendien kun je het zo groot of zo klein maken als je zelf wilt. De belangrijkste taken zijn:

- Prikken van een datum;
Dit doe je in overleg met de voorzitter van de club (ondergetekende). De beoogde periode is circa april 2021.
- Organiseren van een verzamelplaats;
Dit is het vertrek van de route, hier moeten ongeveer 15 tot 25 auto’s veilig parkeren. Het is fijn als hier iets van koffie/thee en evt een stukje cake of iets lekker uitgegeven kan worden.
- Uitzetten van een route
Dit betreft een route van circa 60 tot 100km (maximaal 2 uur als je alleen rijdt). Eventueel met een kleine tussenstop om even uit de auto te kunnen stappen.
- Verzorgen lunchlocatie
Dit is een plek waar we kunnen lunchen. Wat de lunch inhoudt is vrije invulling. Voorwaarde is dat deelnemers hun Viper veilig kunnen parkeren. Uitbesteden van de lunch is aan te raden . Dan is het van belang dat er vooraf afspraken gemaakt worden over kosten, zodat we die vooraf kunnen communiceren naar de leden.
- Optioneel: Een activiteit voor de liefhebbers, Denk aan bijvoorbeeld karten, bezoek automuseum enz.
- Optioneel: middagroute
- Optioneel: gezamenlijke dinerlocatie

Bij het verzorgen van deze zaken kunnen we je als club wel assisteren, zoals geven van tips waar je op kan letten evt plegen van belletjes voor reserveringen enz.
De communicatie naar de leden zullen we als Club oppakken en verzorgen. Indien gewenst mag hier natuurlijk ook aan bijgedragen worden.

Lijkt het jou leuk om met een groep Vipers in jouw regio te rijden? Vindt je het ook ideaal dat je minder vroeg op hoeft te staan, omdat je niet ver hoeft te rijden om te verzamelen? Vindt je het fijn om een sterke invloed te hebben op de dag dat we de meeting organiseren, zodat je deze zeker niet hoeft te missen? Laat ons dan weten dat jij de organisatie van komende of een latere meeting op je wilt nemen. Dit kun je doen door een email te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Het is natuurlijk ook mogelijk om een meeting met meerdere personen op te pakken om wat taken te kunnen verdelen. Concrete plannen zijn nog niet nodig, want daar hebben we nog zeer ruim de tijd voor!

Ik hoop van één of meerdere van jullie te horen, zodat we de jaarlijkse Viper-meeting erin kunnen houden!

 

 

Agenda

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Newsflash

De meeting van april is nog maar net geweest en we zijn al nieuwe evenementen aan het plannen. Sommige hebben al een exacte datum, de rest volgt nog of is nog in de 'onderzoeksfase'... Dit zijn de plannen:

Lees meer...

Popup Gallery

team1
team2
team3
team4
team5
team6
team7
team8
team9
Back to Top