EIgen club-logo

EIgen club-logo

De volgende mijlpaal in ons jonge bestaan is alweer bereikt: een eigen clublogo! Met gepaste trots is het logo hieronder in dit nieuwsbericht geplaatst. We zullen zowel de staande als de liggende variant gaan gebruiken.

                    
Deze mijlpaal hebben we bereikt dankzij de vrijwillige bijdrage van diverse van onze leden! Ik ben dan ook blij dat we (met dank aan www.penhop.nl) een leuke en unieke tegenprestatie hebben kunnen leveren. Dit hebben we gedaan in de vorm van een gegraveerde parkerpen. Hieronder enkele foto's hiervan:

    

 

Agenda

Newsflash

Viper meeting 7 was weer een groot succes. Met een opkomst van 17 Vipers, een Hellcat en een Ferrari was het weer een genot voor het oog! Er zijn weer volop foto's gemaakt. Die zijn terug te vinden op deze website bij 'media'.

Lees meer...

Popup Gallery

team1
team2
team3
team4
team5
team6
team7
team8
team9
Back to Top